Macúchová a Janoušek. Blogerská láska a neláska.

  • 2.10.2014
  • Ignác Milan Krajniak
  • Čítanosť: 14309
Fejtón

Blogeri sú zaujímavá komunita. Majú svoje obľúbené témy. Napríklad Alexandra Macúchová si obľúbila mňa, Daniela Lipšica a Gábora Grendela. Píše o nás vo viac ako 25 percentách svojich blogov. Výlučne negatívne. Bloger Tomáš Janoušek je nami fascinovaný ešte viac. Negatívne o mne, D.L. alebo o G.G. píše v 40-tich percentách svojich blogov na sme.sk .

Vieme teda, koho Alexandra a Tomáš nemajú radi. Otázkou je, koho majú radi? Janoušek má na svojom blogerskom profile na sme.sk uvedených 10 blogov, ktorým klikol na karmu. Tri z nich sú jeho vlastné. Šesť blogov, ktoré sa mu páčia, napísala – aké prekvapenie – Alexandra Macúchová.

Tak som si hodil do vyhľadávača na Facebooku meno Tomáš Janoušek a začítal som sa. A čo nevidím: Tomáš 14. februára 2014 v statuse, v ktorom zdieľa blog Alexandry Macúchovej – ako obyčajne útočiaci na Lipšica, píše: “A opäť výborný článok mojej polovičky:)”

Neostáva mi už nič iné, než Alexandre a Tomášovi zaželať: Nech vám tá láska vydrží. Minimálne jeden predpoklad by bol – spoločné záujmy. Napríklad spoločne zdieľaná neláska.


pošli na vybrali.sme.sk

Novinky e-mailom

* = required field

Facebook