Pente na Valentína „love“, čiže prachy.

  • 14.2.2015
  • Ignác Milan Krajniak
  • Čítanosť: 17583
Hnutie 300

Svojim blízkym dávame na Valentína kvety. Pente sme darovali zákon a „love“, čiže peniaze. Uznajte, že to sa nepatrí. 

Jeden lekár už roky otvorene hovorí o tom, ako Penta tuneluje zdravotníctvo. Penta ho aj zažalovala, ale lekár tento súdny spor vyhral. Pred pár dňami poskytol tento lekár nie veľmi šťastný rozhovor pre televíziu. Bol z toho škandál.

Tak páni poslanci začali škandál riešiť. Jeden všeobecný lekár údajne bral úplatky vo forme darov pre svoju ambulanciu? Potrestajme všetkých všeobecných lekárov. Konečne sme prišli na to, prečo je v tom zdravotníctve problém.

Nejde o systém, ktorý si nastavila Penta pre seba ako kasíno. Nejde o to, že kasíno žije z našich peňazí a vždy vyhráva. Veď v kasíne môže občas vyhrať aj normálny človek. Dokonci musí, aby ostatní videli, že vyhrať môže každý. Je to iba ilúzia. V zdravotníckom Penta kasíne vždy musí väčšina prehrať. Inak by to nefungovalo.

Cítia ľudia, že ten systém sa im hnusí? Tak im ukážme vinníka. Sú to všeobecní lekári. Nie všetci. Iba tí, ktorí sa snažia prežiť samostatne. Vinníkom sú tí, ktorí ešte nerobia hrací automat vo veľkokasíne Penta.

Vyberajú niektorí všeobecní lekári poplatok za prednostné objednanie pacienta? Tak im to zakážme. Problém úplatkov v zdravotníctve síce nie je vyriešený a nie je vyriešená ani podstata problému, ktorou je Penta kasíno. Ale niekto si to “odsral”. Ľudia budú kľudnejší.

Všeobecní lekári teda svoj darček na Valentína dostali. A keďže v našej spoločnosti je diskriminácia zakázaná, je to súčasne darček aj pre Pentu a jej sieť Pro Care. Nechcete zbytočne čakať u lekára? Nech sa páči do Pro Care. Penta predsa vyberá iba ročný poplatok 333 euro. Ten zakázaný nie je. Ostatné poplatky sú ako bonus skryté v cene.

V zdravotníctve je to tak ako v celej našej spoločnosti. Skutočným problémom je oligarchické megakasíno, na ktoré sa postupne premieňa celé Slovensko. Oligarchovia inkasujú naše dane akoby oni boli štátom. Robia to buď priamo cez zdravotné alebo dôchodkové poistenie. Alebo nepriamo cez PPP projekty ako je výstavba novej nemocnice v Bratislave či diaľničný obchvat Bratislavy.

Skorumpovaní politici, úradníci, sudcovia a prokurátori sú iba chápadlami oligarchickej chobotnice, ktorá ovláda Slovensko. Darmo budeme odtínať jedno chápadlo za druhým. Za každé odťaté chápadlo narastú tri ďalšie.

Megakasínu v ktorom žijeme, sa nedá ubrániť. Ak sa budeme brániť, nikdy nemôžeme vyhrať. Maximálne uhráme remízu. A remíza v súčasnom stave znamená, že nás bude kasíno oberať o peniaze rovnako ako doteraz.

Na chobotnicu treba s odvahou zaútočiť. Chobotnicu musíme zničiť.


pošli na vybrali.sme.sk

Ďalšie články z tejto rubriky

Novinky e-mailom

* = required field

Facebook