Darček pre čitateľov.

  • 14.12.2014
  • Ignác Milan Krajniak
  • Čítanosť: 10886
Nezaradené

Blížia sa Vianoce. Chcel by som sa poďakovať čitateľom Posledného križiaka za priazeň, a preto som sa vám rozhodol venovať malý darček.

Viacerí z vás mi píšete a kladiete mi rôzne zaujímavé otázky. Napríklad čo si myslím o niektorej postave slovenskej histórie. Alebo čo si myslím o budúcnosti Slovenska. Niekedy so mnou polemizujete v zmysle, že iba kritizovať nestačí. Alebo my vytýkate, že nemá zmysel zhodiť Fica, ak nemáme predstavu o tom, ako ďalej.

Rozhodol som sa preto spojiť “príjemné s užitočným”. Pred dvomi rokmi som vydal dve knihy, v ktorých vyjadrujem svoje názory na minulosť aj budúcnosť Slovenska. Prvou je publikácia “Úspešní politici slovenských dejín”. Druhou publikáciou je “Doktrína štátu. Národ orlov alebo národ sluhov?”.

Rozhodol som sa venovať tieto dve knihy ako darček pre čitateľov Posledného križiaka. Ponúkam vám dve možnosti, ako tieto dve knihy získať. Prvou možnosťou je, že sa zastavíte v Cafe u Krajniaka na Panenskej 3 v Bratislave a dostanete “Úspešných politikov” a “Doktrínu štátu” v papierovej verzii. Táto ponuka platí do minutia zásob.

Druhou možnosťou je, že si prečítate tieto knihy vo formáte PDF. Táto ponuka platí neobmedzene. Vo formáte PDF máte knihy k dispozícii tu:

Úspešní politici slovenských deijín

Doktrína štátu..

Prajem vám príjemné čítanie.

Želám vám a vašim blízkym šťastné a požehnané Vianoce.


pošli na vybrali.sme.sk

Ďalšie články z tejto rubriky

Novinky e-mailom

* = required field

Facebook