Chobotnica skupuje Slovensko. Čo všetko už Penta má? Penta story 21.

  • 6.1.2015
  • Ignác Milan Krajniak
  • Čítanosť: 133839
Mordor Penta

Práve ste začali čítať najdlhší text, aký bol kedy na Poslednom križiakovi zverejnený. Je taký dlhý, že ho ani nedočítate do konca. Keď stratíte trpezlivosť a začnete tento text iba zrýchlene listovať, myslite pri tom na to, že toto všetko vlastní na Slovensku Penta.

Čím všetkým Penta ovplyvňuje ovplyvňuje dianie na Slovensku? Prečo má Penta vo svojich rukách v rukách životy miliónov ľudí na Slovensku?

.

Náš život s Pentou

1. Informácie

Predstavte si, že pri rannej káve chcete zistiť, čo sa na Slovensku deje. Najskôr skúsite niečo ľahšie a otvoríte si denník Plus 1 deň, ktorý vlastní Penta. Potom prelistujete týždenník Plus 7 dní, ktorý tiež vlastní Penta.

Ak ste muž, môžete si pozrieť Brejk, Poľovníctvo a Rybárstvo alebo Záhradkára, všetko vlastní Penta. Ak ste žena, prelistujete Emmu, Báječnú ženu, Šarm, Zdravie alebo Pekné bývanie. Všetky tieto časopisy  tiež vlastní Penta.

Potom príde čas na seriózne informácie. Začnete Profitom a prejdete na Trend. Chcete vedieť niečo o médiach, tak zasurfujete na medialne.sk. Ale to všetko takisto vlastní Penta. Otvoríte si kvôli lepšiemu prehľadu spravodajský portál aktualne.sk, lenže ten tiež vlastní Penta.

Kvôli objektivite si otvoríte ktorýkoľvek spravodajský internetový portál na Slovensku a prečítate si na ňom správy z agentúry SITA. Tej agentúry SITA, ktorá pre Pentu kúpila podiel vo vydavateľstve Petit press. Ale na správy agentúry SITA určite Penta nemá žiaden vplyv. Alebo …

Každopádne Penta vďaka agentúre SITA spoluvlastní aj denníky SME, Korzár, Uj Szó, portál sme.sk a sieť regionálnych týždenníkov MY.

Zhrňme si to. Na Slovensku vychádza momentálne osem tlačených denníkov. Štyri z nich vlastní alebo spoluvlastní Penta. Na trhu týždenníkov Penta takisto kontroluje približne 50 percent čítanosti. Na internete má Penta vplyv na viac ako 50 percent spravodajských informácií o Slovensku, ktoré sa k ľuďom dostanú.

Spomínate si na Goebbelsovu poučku, že tisíckrát opakovaná lož sa stáva pravdou? Na Slovensku je to momentálne tak, že ak si Penta vyberie akúkoľvek lož, má taký vplyv na jej opakovanie, že skôr alebo neskôr jej veľká časť Slovenska uverí.

A to Penta vo svojom skupovaní ešte nekončí. Okrem tých médií, ktoré už kontroluje, by chcela dokúpiť Markízu, TA3 a vydavateľstvo Nového času. Ak ich už medzičasom nekúpila.

2. Politika

Klasické médiá, a najmä tlačené médiá, už dávno nie sú lukratívnou záležitosťou. V rukách finančných skupín ale plnia funkciu nabitej pištole, ktorú možno kedykoľvek pritlačiť ktorémukoľvek politikovi k hlave. Poslúchneš alebo neposlúchneš? Vyber si. Veľká väčšina politikov si z pohľadu Penty vyberie správne.

V štrnástom pokračovaní Penta story sme písali o politickom projekte Jaroslava Haščáka, strane NÁDEJ. Tento projekt skončil katastrofou, NÁDEJ získala vo voľbách v roku 2006 iba 0,63 percenta hlasov. Haščák sa poučil. Skupuje médiá, aby ho strany museli počúvať. Jeho vlastné aj všetky ostatné.

O rok máme parlamentné voľby a Penta sa na ne skupovaním médií intenzívne pripravuje. V médiách sa často špekuluje, ktoré politické strany Penta takpovediac vlastní alebo podporuje. Najviac sa v tejto súvislosti hovorí o Procházkovej strane Sieť, novej strane Šanca bývalej riaditeľky rádia Expres Evy Babitzovej a novej strane Juraja Miškova SKOK.

V tejto súvislosti bude mať pravdepodobne najväčšie problémy Radoslav Procházka. Keď vyšlo v minulosti najavo, že zastupoval pred ústavným súdom Zoltána Vargu (podľa neho sa spis Gorila volá) a Pentu, Procházka napísal blog. Tieto vety ho budú mrzieť:

“Pre mňa osobne ide v prvom rade o to, že považujem za svoje osobné profesné vyznamenanie, že keď niekto taký veľký a s takou možnosťou výberu, ako Penta, potreboval právnu službu v konaní pred ústavným súdom, obrátil sa na mňa. Áno, priatelia, som hrdý na to, že som tú robotu dostal a spravil ju tak, že som vo všetkých tých veciach (boli tuším dokopy dve alebo tri) v Košiciach uspel. Hrdý!”

Už vidím pred voľbami tie titulky v médiách, ktoré ešte Penta nevlastní:

„PROCHÁZKA JE HRDÝ, ŽE ROBIL PRE PENTU!“

3. Žalúdok

Každý človek potrebuje k svojmu životu dostatok bielkovín. A Penta ich vie na Slovensku ponúknuť neúrekom. V každom hypermarkete nájdete šunky, klobásky, párky a iné produkty mäsokombinátu MECOM, ktorý Penta vlastní. Alebo si kúpite svoje obľúbené mäsko v jednom z 37 mäsiarstiev MECOMu po celom Slovensku.

A keď rozmýšľate, do ktorej reštaurácie zájsť na obed alebo večeru, pozriete sa na trendrestauracie.sk, kde vám Penta poradí.

4. Zdravie

Potrebujete zájsť na vyšetrenie do nemocnice alebo polikliniky a Penta je vám opäť k dispozícii. Penta na Slovensku vlastní celkovo 20 nemocníc a polikliník. Pokrývajú viac ako tretinu Slovenska. Potom dostanete recept a idete si vybrať lieky. Penta a jej 200 lekární Dr. MAX je vám k dispozícii. Viac ako milión z vás platí odvody do zdravotnej poisťovne Dôvera (Penta), ktorá vám vašu zdravotnú starostlivosť preplatí. Väčšinou.

5. Peniaze

Prima banka (Penta) je vám k dispozícii prostredníctvom viac ako 100 pobočiek alebo viac ako 200 bankomatov. Privatbanka (Penta) už asi pre vás nebude, tá je určená iba pre veľmi bohatú klientelu. Jej šéfom je Ľuboš Ševčík, ktorý je známy z kauzy VÚB kupón. Ale ak by ste sa veľmi chceli stať klientom Privatbanky, môžete si ísť zatipovať do jednej zo 400 pobočiek stávkovej kancelárie Fortuna, ktorú takisto vlastní Penta.

6. Nakupovanie

Ak ste z Bratislavy alebo Záhoria, Penta pre vás postavila nákupné centrum BORY MALL. Veľmi im to síce nejde,  ale o to väčšie zľavy musia ponúkať. Ponáhľajte sa, aby ste to stihli, kým to nezavrú.

.

Slovensko na ruskej ceste

Keď si to tak všetko dáme do kopy, človek má na Slovensku veľmi malú pravdepodobnosť, že by Penta neovplyvňovala jeho život. A keď nie priamo, tak aspoň nepriamo prostredníctvom politiky alebo informácií.

Slovensko sa čoraz viac podobá na Rusko, Ukrajinu alebo Grécko. Finančné skupiny a oligarchovia si rozdeľujú krajinu. Prostredníctvom médií ovládajú politické strany a politikov. A prostredníctvom politikov a politických strán si rozdeľujú verejné peniaze získané z daní od nás všetkých.

Najnebezpečnejšou finančnou skupinou na Slovensku je Penta. Prostredníctvom svojich bánk robí z ľudí, miest, obcí aj firiem svojich dlžníkov. Zarába na našich zdravotných odvodoch, na našej operácii, cukrovke, vysokom tlaku, alergii, chrípke, prechladnutí aj kýchnutí.

Prostredníctvom nemocníc, polikliník, lekární a zdravotnej poisťovne Dôvera o nás získava informácie. Tie najcitlivejšie informácie o každom z nás. Prostredníctvom svojich bánk Penta získava citlivé informácie o našich finančných pomeroch.

Prostredníctvom médií Penta informácie šíri. Také informácie, ktorými formuje vedomie ľudí na Slovensku vo svoj prospech.

Penta sa pokúša získať nad Slovenskom nielen finančnú ale aj informačnú kontrolu.

Urobme s tým niečo, kým sa to ešte dá.

.

Príloha 1

Čo všetko už Penta na Slovensku má:

1. Denníky: Plus 1 deň, SME, Korzár, Uj Szó

2. Týždenníky: Plus 7 dní, Trend, Šarm, Báječná žena, Vasárnap, TV oko, Trnavské noviny, Týždenník pre Záhorie, Senec Pezinok, Nitrianske noviny, Týždeň na Pohroní, Naše novosti, Topoľčianske noviny, Trenčianske noviny, Noviny stredného Považia, Hornonitrianske noviny, Žlilinské noviny, Kysucké noviny, Liptovské noviny, Turčianske noviny, Oravské noviny, Banskobystrické noviny, Horehronie, Noviny Žiarskej kotliny, Novohradské noviny, Zvolensko-Podpolianske noviny, Humenský korzár, Bardejovský korzár, Rožňavský korzár, Michalovský korzár, Spišskonovoveský korzár, Popradský korzár, Ľubovniansky korzár.

3. Dvojtýždenník: Profit

4. Mesačníky: Zdravie, Záhradkár, EMMA, Brejk, Pekné bývanie, Dobré jedlo, Poľovníctvo a rybárstvo, Včielka, Zornička, Ohník, Bobík

5. Internetové portály: pluska.sk, aktualne.sk, atlas.sk, centrum.sk, lepsiebyvanie.sk, zeny.sk, mapy.sk, referaty.sk, wanda.sk, zlavovekupony.sk, pobox.sk, Cestovné poriadky cp.atlas.sk, automix.sk, etrend.sk, sme.sk,

6. Nemocnice a polikliniky: Banská Štiavnica, Humenné, Michalovce, Partizánske, Rimavská Sobota, Rožňava, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Trebišov, Vranov nad Topľou, Žiar nad Hronom, Bratislava, Nitra, Košice, Sereď,

7. Zdravotná poisťovňa: Dôvera

8. Lekárne: Dr. MAX, viac ako 200 lekární

9. Obchodné centrum: BORY MALL

10. Realitné projekty: Digital park – Bratislava, Záhorské sady – Bratislava, Čulenova – Bratislava, Pri mýte – Bratislava, Ružinov – Bratislava, Nová Terasa – Košice, VŠA – Košice, Pereš – Košice

11. Hlinikáreň: Slovalco Žiar nad Hronom

12. Mäsokombináty: MECOM Humenné a Lučenec

13. Mäsiarstva: Bardejov, Bošany, Čierna nad Tisou, Dvory nad Žitavou, Gbelce, Giraltovce, Hanušovce nad Topľou, Humenné, Košice, Kráľovský Chlmec, Levice, Lipany, Lučenec, Medzilaborce, Michalovce, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tornaľa, Trebišov, Veľké Kapušany, Veľký Šariš, Vráble, Vranov nad Topľou, Zborov, Želiezovce, Žiar nad Hronom

14: Stávková kancelária: Fortuna

15. Banky: Privatbanka, Prima banka.

.

Príloha 2

Kde všade Penta na Slovensku pôsobí:

.

Prima banka: Pobočky, bankomaty a firemné centrá:

Bratislava – Rustaveliho 7

Bratislava – Ľ. Fullu 3

Bratislava – Ľ. Fullu 3

Senec – Námestie 1. Mája 19

Senec – Námestie 1. Mája 19

Bratislava – Kazanská 54

Bratislava – Kazanská 54

Bratislava – Karadžičova 14 (CBC IV)

Bratislava – Karadžičova 14 (CBC IV)

Bratislava – Košicka 49 (TESCO Expres)

Bratislava – Lamačská cesta 1 (HM TESCO)

Bratislava – Saratovská 13 (OD Saratov)

Bratislava – Einsteinova 21 (Bar 21 Lounge, Digital Park I.)

Bratislava – Kraskova 2

Bratislava – Kraskova 2

Bratislava – Predstaničné námestie 1 (Hlavná železničná stanica)

Bratislava – Pribinova 8 (OC Eurovea)

Bratislava – Rusovská cesta 56

Bratislava – Rusovská cesta 56

Bratislava – Eurovea, Pribinova 8

Bratislava – Eurovea, Pribinova 8

Bratislava – Digital park III, Einsteinova 19

Bratislava – Digital park III, Einsteinova 19

Modra – Dukelská 40

Stupava – Hlavná 50

Bratislava – OC Bory Mall, Lamač 6780

Bratislava – OC Bory Mall, Lamač 6780

Bratislava – Obchodná 1

Bratislava – Vajnorská 100, Polus

Bratislava – Obchodná 1

Bratislava – Junácka 1

Bratislava – Ministersvo Hospodárstva, Mierová 19

Bratislava – Šafárikovo nám. 3

Bratislava – Zohorská 1

Bratislava – Vajnorská 100, Polus

Bratislava – Zohorská 1

Bratislava – Komárnická 11

Bratislava – Komárnická 11

Malacky – Radlinského 2

Malacky – Radlinského 2

Pezinok – M. R. Stefánika 6

Pezinok – M. R. Stefánika 6

Pezinok – Holubyho 28

Hlohovec – Námestie sv. Michala 16

Hlohovec – Námestie sv. Michala 16

Trnava – Veterná 40, OC Galéria (Tesco Extra)

Holíč – Bernoláková 12 (Hotel San)

Skalica – Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, Koreszkova 7, 909 82 Skalica

Trnava – Paulínska 20

Trnava – Paulínska 20

Šamorín – Hlavna 820

Šamorín – Hlavna 820

Šaštín – Stráže – Námestie Slobody 847 (COOP Jednota supermarket)

Sereď – M.R.Štefánika 13

Sereď – M.R.Štefánika 13

Piešťany – A. Hlinku 50 (Záhradné centrum Charvát)

Hlohovec – Ulica SNP 19

Sládkovičovo – Fučíkova 372

Veľký Meder – Nám. Bélu Bartóka 494 (COOP Jednota)

Trnava – Kollárova 36

Dunajská Streda – Korzo Bélu Bartóka 743/5

Dunajská Streda – Korzo B. Bartóka 743/5

Galanta – Hlavná ulica č. 918/2

Galanta – Hlavná ulica č. 918/2

Moravský Svätý Ján – Obecný úrad

Piešťany – Winterova 38

Piešťany – Winterová 38

Senica – Nám. oslobodenia 5

Senica – Nám. Oslobodenia 5

Skalica – Kráľovská 2

Skalica – Královská 2

Trnava – Hlavná 7

Trnava – Hlavná 7

Trnava – Hlavná 7

Topoľčany – D. Jurkoviča 2830 (OC JUH)

Nitra – Štefánikova trieda 61, OC Mlyny

Zlaté Moravce – Nám. A. Hlinku 12

Zlaté Moravce – Nám. A. Hlinku 12

Šaľa – P. Pázmaňa 62

Šaľa – P. Pázmaňa 62

Šurany – SNP 16 (Mestská knižnica Michala Matunáka)

Nové Zámky – Gábora Bethlena 9 (Billa)

Topoľčany – P.O.Hviezdoslava 2773 (Billa)

Kolárovo – Tržná 3, 946 03 Kolárovo

Nové Zámky – Ľudovíta Štúra 2834 (CBA)

Šaľa – Nitrianska 6/A

Komárno – E. B. Lukáča 25

Želiezovce – Mierová 47

Želiezovce – Mierová 47

Hurbanovo – Komárňanská 102

Nitra – Obecný úrad, Obecná 1, 951 35 Veľké Zálužie

Kalná nad Hronom – Nitrianska cesta 5

Komárno – Mederčská 4

Komárno – Mederčská 4

Komárno – Eötvösa 23 (OC Lodiar)

Levice – Československej armády 2

Levice – Československej armády 2

Levice – Nábrežná 3

Mojmírovce – Hlavná 943, budova miestnej polície

Nitra – Štefánikova trieda 3

Nitra – Štefánikova trieda 3

Nitra – Farská 7

Nitra – Farská 7

Nitra – Farská 7

Nové Zámky – M. R. Štefánika 11

Nové Zámky – M.R. Štefánika 11

Podhájska – Termálne kúpalisko

Svodín – Obecný úrad, Svodín 1117

Tlmače – Nám. odborárov 10

Topoľčany – Škultétyho 4720/2A

Topoľčany – Škultétyho 4720/2A

Vráble – Hlavná 1221

Vráble – Hlavná 1221

Trenčín – Belá 7271, OC Laugaricio

Partizánske – Námestie SNP 2015/2A

Partizánske – Námestie SNP 2015/2A

Trenčín – Gen. Svobodu 1 (OC Južanka)

Ilava – Ružová 91

Nové Mesto nad Váhom – Malinovského (Kaufland)

Handlová – SNP 2

Handlová – SNP 2

Bánovce nad Bebravou – Námestie Ľ. Štúra 6/6

Bánovce nad Bebravou – Námestie Ľ. Štúra 6/6

Trenčín – Zlatovská

Nová Dubnica – SNP 42

Partizánske – Malá okružná

Púchov – Nimnická cesta 1919/47 (Kaufland)

Stará Turá – SNP 272

Prievidza – Košovská cesta 12

Bánovce nad Bebravou – Svätoplukova 43

Brezová pod Bradlom – Nám. M. R. Štefánika 341/2

Brezová pod Bradlom – M.R.Štefánika 341/2

Dubnica nad Váhom – Obrancov mieru 344/2

Dubnica nad Váhom – Obrancov mieru 344/2

Myjava – Nám. M.Rastislava Štefánika 19

Myjava – Nám. M.Rastislava Štefánika 19

Nové Mesto nad Váhom – Nám. slobody 16

Nové Mesto nad Váhom – Nám. slobody 16

Považská Bystrica – Centrum 18/23

Považská Bystrica – Centrum 18/23

Prievidza – Dlhá 5

Prievidza – Dlhá 5

Púchov – Moravská 1866

Púchov – Moravská 1866

Trenčín – Hviezdoslavova 2

Trenčín – Hviezdoslavova 2

Trenčín – Hviezdoslavova 2

Dolný Kubín – Radlinského 1716

Dolný Kubín – Radlinského 1716

Bytča – Námestie Slovenskej republiky 4/4

Bytča – Námestie Slovenskej republiky 4/4

Martin – Jilemnického 43 (OD Betty)

Turčianske Teplice – SNP 95, 039 01

Turčianske Teplice – SNP 95, 039 01

Krásno nad Kysucou – Mládežnícka (Supermarket TESCO)

Kysucké Nové Mesto – Námestie Slobody 68, 024 01

Kysucké Nové Mesto – Námestie Slobody 68, 024 01

Žilina – OC Dubeň, Vysokoškolákov 52

Žilina – OC Dubeň, Vysokoškolákov 52

Liptovský Mikuláš – Smrečianska 670 (Fitness B)

Tvrdošín – Medvedzie 182 (Coop Jednota)

Námestovo – Nábrežie 765/1 (COOP Jednota)

Martin – Priekopa, A. Medňanského 50

Trstená – Bernolákova 20/18

Trstená – Bernolákova 20/18

Čadca – Nám. Slobody 30

Čadca – Nám. Slobody 30

Kysucké Nové Mesto – Kamence 1209 (COOP Jednota SUPERMARKET)

Liptovský Hrádok – Slovenského národného povstania 137

Liptovský Hrádok – SNP 137

Liptovský Mikuláš – Garbiarska 4

Liptovský Mikuláš – Garbiarska 4

Martin – M. R. Štefánika 62

Martin – M.R. Štefánika 62

Námestovo – Hviezdoslavovo nám. 204/4

Námestovo – Hviezdoslavovo nám. 204/4

Ružomberok – A. Bernoláka 1

Ružomberok – A. Bernoláka 1

Turzovka – R. Jašíka 178

Žilina – Hodžova 9

Žilina – Hodžova 9

Žilina – Hodžova 9

Žilina – Obvodová ul. 1, OC MAX

Žilina – Mariánske nám. 5

Žilina – Nitrianska ul.3625, Expres Tesco

Žilina – Obvodová ul. 8640, HM Tesco

Žilina – OC AUPARK Žilina, Veľká okružná 59A

Žilina – OC AUPARK Žilina, Veľká okružná 59A

Rimavská Sobota – Hviezdoslavova 1A

Rimavská Sobota – Hviezdoslavova 1A

Revúca – Muránska ulica 4

Revúca – Muránska ulica 4

Veľký Krtíš – SNP 10

Veľký Krtíš – SNP 10

Zvolen – Nám. SNP, OC Europa

Žarnovica – Nám. SNP 1500

Žarnovica – Nám. SNP 1500

Poltár – Sklárská 617 (Tesco Expres)

Brezno – Fraňa Kráľa 10 (Billa)

Banská Bystrica – Na Troskách 25 (Europa SC)

Banská Bystrica – Janka Kráľa 2

Banská Bystrica – Janka Kráľa 2

Banská Štiavnica – Ludvíka Svobodu 42

Fiľakovo – Hlavná 4

Hnúšťa – Rumunskej armády 73 (CBA)

Poltár – Školská 23

Poltár – Školská 23

Rimavská Sobota – sídlisko Západ – J. Bodona 1803

Krupina – Svätotrojičné námestie 9

Krupina – Svätotrojičné námestie 9

Tornaľa – Hlavné námestie 24 (CBA Cent)

Lučenec – Námestie republiky 11 (Sport 2000)

Hriňová – Partizánska 1607

Banská Bystrica – Rudohorská 27 (OC Sásová)

Zvolen – Obchodná 11

Detva – M. R. Štefánika 3214

Detva – M. R. Štefánika 3214

Banská Bystrica – Horná 25

Banská Bystrica – Horná 25

Banská Bystrica – Horná 25

Banská Štiavnica – Kammerhofská 8

Banská Štiavnica – Kammerhofská 8

Brezno – Boženy Němcovej 15

Brezno – M.R.Štefánika 44/52

Čierny Balog – Závodie 2/2

Jelšava – Námestie SNP 63

Lučenec – T. G. Masaryka 13

Lučenec – T.G.Masaryka č. 13

Pliešovce – Dom služieb, nám. SNP 149/5

Polomka – Obec Polomka

Vlkanová – Továrenská 37

Zvolen – Nám. SNP 5

Zvolen – Nám.SNP 5

Žiar nad Hronom – Nám. Matice slovenskej 6

Žiar nad Hronom – Nám. Matice slovenskej 6

Rožňava – Šafáriková 17

Rožňava – Šafáriková 17

Gelnica – Hlavná 32

Gelnica – Hlavná 32

Trebišov – M.R. Štefánika 3769/33A

Trebišov – M.R. Štefánika 3769/33A

Sobrance – Štefánikova 5

Sobrance – Štefánikova 5

Košice – Trieda KVP 1

Košice – Trieda KVP 1

Košice – Važecká 8 (OC Važec)

Košice – Važecká 8 (OC Važec)

Košice – Hlavná 74

Košice – Jaltská 2

Košice – Jaltská 2

Moldava nad Bodvou – Hviezdoslavova 28

Moldava nad Bodvou – Hviezdoslavova 28

Michalovce – Sobranecká cesta 5910 (Tesco Supermarket)

Košice – OC Galéria Shopping Košice, Toryská ul. č.5

Košice – OC Galéria Shopping Košice, Toryská ul. č.5

Košice – Supermarket FRESH Barca, Hraničná 2C

Košice – Hronská ulica 10

Smižany – Za kaštieľom 1354/7

Košice – Národná trieda 56

Košice – Ťahanovce, Budapeštianska 18

Košice – Ťahanovce, Budapeštianska 18

Kráľovský Chlmec – Hlavná 710

Kráľovský Chlmec – Hlavná 710

Košice – Moldavská 32, OC Optima

Sečovce – Obchodná 164

Košice – Hlavná 7

Košice – Hlavná 7

Košice – Hlavná 7

Michalovce – Nám. osloboditeľov 62

Michalovce – Nám. Osloboditeľov 62

Michalovce – Andreja Sládkoviča 5 (Obchodné centrum Zemplín)

Spišská Nová Ves – Štefánikovo nám. 10

Spišská Nová Ves – Štefánikovo nám. 10

Spišská Nová Ves – Jánskeho 1, Nemocnica s poliklinikou

Spišská Nová Ves – Mlynská 39, pri OC Madaras

Prešov – Vihorlatská 2A, OC MAX

Prešov – Košická 6, HM Tesco

Prešov – Nám. Legionárov 1, OD TESCO

Vranov nad Topľou – Námestie slobody 5

Vranov nad Topľou – Námestie slobody 5

Stará Ľubovňa – Levočská 336

Stará Ľubovňa – Levočská 336

Sabinov – Námestie slobody 47

Sabinov – Námestie slobody 47

Levoča – Námestie Majstra Pavla 15

Levoča – Námestie Majstra Pavla 15

Svidník – Centrálna 1

Svidník – Centrálna 1

Poprad – Dlhé hony 4587/1 (OC MAX)

Kežmarok – Hviezdoslavova 8

Kežmarok – Hviezdoslavova 8

Bardejov – Komenského 1531 (potraviny FRESH)

Stropkov – Hlavná 60

Stropkov – Hlavná 60

Prešov – Masarykova 11

Prešov – Masarykova 11

Spišská Belá – SNP 2569/9 (Tesco Supermarket)

Lipany – Námestie Sv. Martina č. 1 (Coop Jednota)

Sabinov – Bernolákova 307 (Kaufland)

Vranov nad Topľou – M.R. Štefánika 876

Medzilaborce – Duchnovičova 530/2

Medzilaborce – Duchnovičova 530/2

Snina – Strojárska 2747

Snina – Strojárska 2747

Bardejov – Radničné námestie 36

Bardejov – Radničné námestie 36

Humenné – Námestie slobody 25

Humenné – Námestie slobody 25

Poprad – Námestie Sv. Egídia 2950

Poprad – Námestie Sv. Egídia 2950

Prešov – Hlavná 117

Prešov – Hlavná 117

Prešov – Košická 2

Prešov – Hlavná 117

Štrbské Pleso – Hotel Patria

Vysoké Tatry-Starý Smokovec – Starý Smokovec 21

Dôvera: Pobočky zdravotnej poisťovne:

Bánovce nad Bebravou, M. R. Štefánika 55, 95701

Banská Bystrica, Ulica 29. Augusta 25, 97401

Banská Štiavnica, Bratská 17, 96901

Bardejov, Hurbanova 22, 08501

Bratislava, Cintorínska 7, 81108

Bratislava, Digital Park III, Einsteinova 19, 85101

Bratislava, Kazanská 44, 82014

Brezno, Banisko 1, 97701

Čadca, Májová 1581/31, 02201

Dolný Kubín, Aleja slobody 1879, 02601

Dubnica nad Váhom, POD HÁJOM 1288/116, 01841

Dunajská Streda, Alžbetínske námestie 1194/1, 92901

Galanta, budova pošty Z. Kodálya 31, 92401

Gelnica, Hlavná 75, 05601

Hlohovec, SNP 18, 92001

Humenné, Kukoreliho 58, 06601

Kežmarok, MUDr. Alexandra 58, 06001

Komárno, Dunajské nábrežie 4726, 94501

Košice, Moldavská cesta 8/A, 04011

Košice, Mojmírova 8, 04001

Košice, Vstupný areál US Steel, Poliklinika 0, 04454

Krompachy, Hlavná, Obchodný dom POKROK 10, 05342

Krupina, ul. ČSA 2190/3, 96301

Levice, Kalvinské námestie 2, 93401

Levoča, Nová 82, 05401

Liptovský Mikuláš, Garbiarska ( OC Jasná ) 695, 03101

Lučenec, Petöfiho 3360/33, 98401

Malacky, Bernolákova 1/A, 90101

Martin, M. R. Štefánika 40, 03601

Medzilaborce, Mierová 289, 06801

Michalovce, Štefánikova 2, 07101

Moldava nad Bodvou, Československej armády 35, 04501

Myjava, M.R. Štefánika 563/10, 90701

Námestovo, Hattalova 1019, 02901

Nitra, Coboriho 2, 94901

Nové Mesto nad Váhom, Weisseho 326/12, 91501

Nové Zámky, Podzámska 34/A, 94061

Partizánske, Februárová 153/3, 95801

Pezinok, Moyzesova 2, 90201

Piešťany, NÁM. SLOBODY 6572/18, 92101

Podbrezová, Kolkáreň (budova ŽP Informatika) 35, 97681

Poprad, Tatranské námestie 4582, 05801 05801

Považská Bystrica, Centrum 18/23, 01701

Prešov, Levočská 3, 08001

Prešov, Masarykova 16, 08001

Prievidza, Hviezdoslavova 3, 97101

Púchov, 1. MÁJA 896, 02001

Revúca, Tomášikova 1360, 05001

Rimavská Sobota, SNP 15, 97901

Rožňava, Betliarská 80, 04801

Sabinov, Námestie slobody 41, 08301

Šahy, Hlavné námestie 1 (budova MsÚ) 1, 93601

Šaľa, P.Pázmaňa 30, 92701

Senec, Lichnerova 37/A, 90301

Senica, Hviezdoslavova 315, 90501

Skalica, Potočná 108, 90901

Snina, Strojárska 20, 06901

Sobrance, Hollého 4, 07301

Spišská Nová Ves, Zimná 50, 05201

Stará Ľubovňa, Levočská 9, 06401

Štúrovo, Jesenského 85, 94301

Svidník, Centrálna 632/7, 08901

Topoľčany, Pribinova 4727, 95501

Tornaľa, Sládkovičova 1, 98201

Trebišov, M. R. Štefánika 54/K, 07501

Trenčín, Námestie sv. Anny 7269/20A, 91101

Trnava, Hlavná 31, 91701

Veľké Kapušany, Tolstého 1, 07901

Veľký Krtíš, Nemocničná 1, 99001

Vranov n/Topľou, Nám. Slobody 6, 09301

Žarnovica, Dolná ulica 247/4, 96681

Žiar nad Hronom, Š. Moysesa 37, 96501

Žilina, A. Kmeťa 8, 01001

Zvolen, J. Jiskru 52/3, 96001

.

Lekárne Dr. MAX:

Bratislava, BC APOLLO, Mlynské Nivy 45

Bratislava, BORY MALL, Lamač 6780

Bratislava, CENTRAL, Metodova 6

Bratislava, EUROVEA, Pribinova 8

Bratislava, Heydukova 16

Bratislava, Limbova 5

Bratislava, Mickiewiczova 11

Bratislava, Námestie Franza Liszta 6750/3

Bratislava, OC DANUBIA, Panónska cesta 16

Bratislava, OC DUBRAWA, Pri Hrubej lúke 2

Bratislava, OD KAUFLAND, Jantárová cesta 30

Bratislava, OD KAUFLAND, Púchovská ulica

Bratislava, OD KAUFLAND, Slovnaftská 5

Bratislava, OD KAUFLAND, Trnavská 41/A

Bratislava, Obchodná 12

Bratislava, Plynárenská 1

Bratislava, Tehelná 26

Bratislava, Vlčie hrdlo 49

Bratislava, Šustekova 2

Malacky, OD KAUFLAND, Brnianska ulica

Plavecký Štvrtok, Hlavná 90

Senec, Námestie 1.mája 1

Zohor, Kvetná 1

Dunajská Streda, OC HYPERNOVA, Galantská cesta 5237/16

Dunajská Streda, OD KAUFLAND, Galantská cesta 4749/7

Galanta, OC TESCO, Drevená 762/2

Galanta, Vajanského 909/4

Galanta, Šafárikova 1531

Hlohovec, Nábrežie A. Hlinku 27

Holíč, Hviezdoslavova 1742/10

Piešťany, Námestie slobody 6

Piešťany, OD KAUFLAND, Adama Trojana 6690/77

Piešťany, Winterova 1745/41

Senica, OD KAUFLAND, Obchodná 3

Sereď, Ivana Krasku 2464/38

Sereď, Námestie Slobody 4330/47

Sereď, OD KAUFLAND, Cukrovarská 742/28

Skalica, OC TESCO, Mallého 53

Trnava, OD KAUFLAND, Vl. Clementisa 7281/41 D

Trnava, ZOC MAX, Ferka Urbánka 11

Šamorín, Hlavná 52/811

Kolárovo, Brnenské námestie 3

Komárno, OD KAUFLAND, Hadovská cesta 3913

Komárno, Župná 4462

Levice, Na Bašte 2

Levice, OC TESCO, Turecký rad 7

Nitra, Fatranská 12

Nitra, OD KAUFLAND, Hviezdoslavova trieda

Nitra, Špitálska 4

Nové Zámky, AQUARIO SC, Nitrianska cesta 111/A

Nové Zámky, Bitúnková 12

Nové Zámky, Letomostie 2/9694

Nové Zámky, OD KAUFLAND, Športová 8383/1

Topoľčany, 17. novembra 7

Topoľčany, M.R.Štefánika 2288/17

Topoľčany, Škultétyho 1

Zlaté Moravce, OC TESCO, Hviezdoslavova 3

Šahy, Hlavné námestie 18

Šaľa, Hlavná 14

Šaľa, OD KAUFLAND, SNP

Štúrovo, AQUARIO SC, Hlavná 71

Dubnica nad Váhom, Námestie Matice Slovenskej 1293/121

Dubnica nad Váhom, OC TESCO, Obrancov mieru 1763/37

Myjava, Staromyjavská 59A/691

Nemšová, Odbojárov 8

Nová Dubnica, Gagarinova 5

Nové Mesto nad Váhom, Dibrovova 30

Nové Mesto nad Váhom, Hviezdoslavova 20

Nové Mesto nad Váhom, M.R.Štefánika 1

Nové Mesto nad Váhom, Nálepkova 14

Nové Mesto nad Váhom, Námestie Slobody 4

Partizánske, Nová nemocnica 171

Partizánske, OD PRIOR, Námestie SNP 1

Považská Bystrica, Mládežnícka 2174

Prievidza, Š. Králika 26

Prievidza, Štefana Moyzesa 1

Púchov, OD KAUFLAND, Nimnická cesta 46

Stará Turá, Dr. Úradníčka 184

Stará Turá, M.R.Štefánika 2

Stará Turá, Mýtna 146

Trenčín, Gen. Svobodu 1

Trenčín, K dolnej stanici 18

Trenčín, Legionárska 19

Trenčín, OC LAUGARICIO, Belá 7271

Trenčín, OD KAUFLAND, Električná 2314

Trenčín, Zlatovská 17

Bytča, S. Sakalovej 166

Dolný Kubín, Nemocničná 1944

Liptovský Hrádok, J.D.Matejovie 542

Liptovský Mikuláš, Garbiarska 905

Liptovský Mikuláš, Jánošíkovo nábrežie 1212

Liptovský Mikuláš, Námestie osloboditeľov 87

Liptovský Mikuláš, OD KAUFLAND, Demänovská cesta 745

Martin, Jesenského 21

Martin, OD KAUFLAND, Dúbravca 10643/3A

Martin, Pltníky 2

Martin, Riadok 1

Púchov, OP Centrum, Štefánikova 812

Ružomberok, OD KAUFLAND, Bystrická cesta 4800

Turzovka, Stred 215

Vrútky, Sv. Cyrila a Metoda 10/A

Čadca, OC TESCO, Slobody 2917/4B

Čadca, OD KAUFLAND, Slobody 3038/4A

Ľubochňa, Ľubochňa 143

Žilina, MIRAGE SHOPPING CENTER, Námestie Andreja Hlinku 7B

Žilina, Národná 11

Žilina, OD KAUFLAND, Vysokoškolákov 37

Žilina, Romualda Zaymusa 8727/12

Žilina, Vojtecha Spanyola 41/A

Žilina, Vojtecha Spanyola 43

Žilina, ZOC MAX, Prielohy 907/9

Dobšiná, SNP 554

Gelnica, Nemocničná 33

Gelnica, Slovenská 50

Košice, Hlavná 115

Košice, Letná 40

Košice, Masarykova 9 

Košice, Murgašova 1

Košice, Němcovej 28

Košice, OC OPTIMA, Moldavská cesta 32

Košice, OD BILLA, Trieda KVP 1

Košice, OD KAUFLAND, Popradská 92

Košice, OD KAUFLAND, Toryská 5

Košice, Staničné Námestie 9

Košice, Tomášikova 151/8

Košice, Štúrova 2

Krompachy, Banícka Štvrť 774/1

Kráľovský Chlmec, Nemocničná 8

Michalovce, OC TESCO, Sobranecká cesta 5910

Michalovce, OD KAUFLAND, P.O.Hviezdoslava 1

Moldava nad Bodvou, Školská 24

Rožňava, OD KAUFLAND, Šafárikova ulica

Rožňava, Šafárikova 16

Rožňava, Špitálska 1

Sečovce, Dargovských hrdinov 6

Spišská Nová Ves, Hviezdoslavova 24

Spišská Nová Ves, Janského 1

Spišská Nová Ves, OC MADARAS, Mlynská 39

Spišská Nová Ves, OD KAUFLAND, Duklianska 3336/19

Trebišov, M.R.Štefánika 3504/14

Trebišov, M.R.Štefánika 3782/25/A

Trebišov, OD KAUFLAND, Komenského 3884/6

Trebišov, SNP 2228/78

Trebišov, SNP 3818/91/A

Čierna nad Tisou, Hlavná 17

Bardejov, OC HYPERNOVA, Mlynská 2

Bardejov, OD KAUFLAND, Ľudovíta Štúra 1340

Humenné, 1. mája 23

Humenné, OD KAUFLAND Gen.M.R.Štefánika

Kežmarok, Garbiarska 19

Kežmarok, OC TESCO, Tvarožnianska 9

Kežmarok, OD KAUFLAND, Tvarožnianska 18

Lipany, Námestie Sv.Martina 17

Nová Ľubovňa, Nová Ľubovňa 78

Poprad, 1. mája 4500/30

Poprad, Francisciho 4977/22

Poprad, Námestie svätého Egídia 16/37

Poprad, ZOC MAX, Dlhé hony 1/4587

Prešov, 17. novembra 122

Prešov, Exnárová 11

Prešov, Jurkovičova 19

Prešov, OD KAUFLAND, Levočská 9210/13

Sabinov, Námestie Slobody 90

Sabinov, OD KAUFLAND, Bernolákova 307

Snina, Strojárska 104

Snina, Študentská 1438/1

Stará Ľubovňa, Levočská 2/336

Stará Ľubovňa, OD KAUFLAND, Popradská cesta 1777/71

Stropkov, Akademika Pavlova 321/10

Vranov nad Topľou, M.R.Štefánika 187/177 B

Vranov nad Topľou, Námestie slobody 969

Ľubica, Vrbovská 1056/34

.

Fortuna: Pobočky stávkovej kancelárie

Abovce DUO

BA – AUPARK

BA – Beňadická

BA – Bieloruská

BA – Cintorínska

BA – Detvianska DUO

BA – Dopravná DUO

BA – Gessayova

BA – GLAVICA

BA – Grösslingova DUO

BA – Hálova

BA – Herlianska

BA – Hlavná stanica DUO

BA – Jurigovo nám. DUO

BA – Kamenné nám.

BA – Karadžičova

BA – KAUFLAND

BA – Kolkáreň DUO

BA – Kostru DUO

BA – M.S.Trnavského

BA – Mánesovo nám. DUO

BA – Miletičova

BA – Ovsište DUO

BA – Papánkovo nám.

BA – Páričkova DUO

BA – Pasienky

BA – Podunajská

BA – POLUS

BA – Pribišova

BA – Račianska

BA – Romanova

BA – Rustavelliho

BA – Saratovská

BA – Šalviová DUO

BA – Šancová 2 DUO

BA – TESCO, Senecká cesta

BA – TESCO, Lamačská cesta

BA – TESCO, Dudvážska OC,

BA – TESCO, Panónska 25,

BA – Trhová DUO

BA – Vlčie hrdlo DUO

BB – 29. augusta DUO

BB – Družby DUO

BB – J.Cikkera DUO

BB – Na Troskách DUO

BB – Partizánska

BB – Rudohorská

BB – Slnečná DUO

BB – TESCO

Belá nad Cirochou DUO

Beluša DUO

BJ – Dlhý rad DUO

BJ – HYPERNOVA

BJ – KAUFLAND

KP OC E

BJ – Komenského

BJ – Slovenská DUO

BJ – Tačevská DUO

BN – KAUFLAND

BN – Kukučínova DUO

BN – TESCO

Bojná DUO

Bošany DUO

BR – 9. mája DUO

BR – M.R.Štefánika

BR – TESCO

Brestovany DUO

BS – L.Svobodu DUO

BY – 1. mája DUO

BY – M.R.Štefánika DUO

BY – Nám. Slovenskej republiky DUO

CA – KAUFLAND

CA – MALÁ DUO

CA – Paláriková DUO

CA – Staničná

Cífer DUO

Čachtice DUO

Čaňa

Čierny Balog DUO

Dechtice DUO

DK – Na Sihoti DUO

DK – Radlinského DUO

Dolná Krupá DUO

Družstevná pri Hornáde DUO

DS – KAUFLAND

DS – M.R.Štefánika DUO

DS – MAX

DS – Mlynská DUO

DS – Vámberyho nám.

DT – Dolinky DUO

DT – M.R.Štefánika

DT – PARTIZANSKA DUO

DT – TESCO

Dubnica nad Váhom – nám.Matice Slovenskej

Dubnica nad Váhom – TESCO

Fiľakovo

GA – Česká

GA – Hlavná

GA – KAUFLAND

GA – UNIVERZÁL

Gabčíkovo DUO

Gajary DUO

Giraltovce DUO

Handlová, SNP 1

Handlová DUO, Dimitrovova 22

HC – KAUFLAND

HC – SNP DUO

HC – TESCO

HE – Gorkého

HE – KAUFLAND

HE – Laborecká

HE – Máj SNP DUO

HE – Nám. Slobody DUO

HE – Stanočná

HE – TESCO

Holíč DUO

Horný Bar DUO

Hrnčiarovce DUO

Hurbanovo

Ilava DUO

Jasov

Krupina- SNP

Kanianka DUO

KE – Americká

KE – B.Nemcovej

KE – Bukovecká

KE – CASSOVIA

KE – Čsl. Armády

KE – GALÉRIA

KE – Gudernova

KE – Hlavná DUO

KE – Hronská

KE – Juhoslovanská

KE – Južná trieda DUO

KE – KVP DUO

KE – Masarykova

KE – Roosveltova

KE – Staničné nám.

KE – TESCO

KE – Trieda KVP

KE – Važecká

KK – Mudr. Alexandra DUO

KK – TESCO

Klenovec DUO

KM – Dlhomíra Poľského DUO

KM – Nám. Slobody

KM – SNP DUO

KN – Eötvösa

KN – Petöfiho DUO

Kolárovo, Tržná DUO

Kolárovo, Železný rad DUO

Komjatice DUO

Kovarce DUO

Kráľovský Chlmec DUO

Kremnica DUO

Krompachy

Kúty DUO

LC – Haličská DUO

LC – HYPERNOVA

LC – Kaufland

LC – Železničná

LE – Nám. Majstra Pavla

Lednické Rovné DUO

Lehnice DUO

Likavka DUO

Lipany DUO

Liptovské Sliače DUO

Liptovský Hrádok DUO

LM – 1. mája DUO

LM – Belopotockého DUO

LM – HYPERNOVA

LM – M.Hodžu DUO

LM – Nábrežie 4. apríla DUO

LM – Nám. Mieru DUO

LM – OC JASNÁ

LM – Smrečianska DUO

Ludanice DUO

LV – KAUFLAND

LV – Ľ.Štúra DUO

LV – Nábrežná DUO

LV – Nádražný rad

LV – Perecká

LV – Severná DUO

LV – TESCO

MA – KAUFLAND

MA – M.Tillnera DUO

MA – Radlinského

MA – Šport Bar DUO

Medveďov DUO

MI – Hotel Družba

MI – HYPERNOVA

MI – KAUFLAND

MI – Moskovská DUO

MI – Špitálska DUO

MI – TESCO

ML – A.Warhola DUO

Močenok DUO

Modra DUO

Mojmírovce DUO

Moldava nad Bodvou DUO

MT – Gorkého

MT – Jilemnického DUO

MT – Kohútkova

MT – TESCO

MT – TULIP

MT – Vajanského nám.

MY – TESCO

Nesvady DUO

Nitrianske Pravno DUO

NM – Ctiborova DUO

NM – KAUFLAND

NM – Slobody DUO

NM – TESCO

NO – Hviezdoslavova

Nová Baňa DUO

Nová Dubnica

Nováky

NR – Akademická

NR – Čajkovského DUO

NR – Ďurková DUO

NR – Jurkovičova

NR – MAX

NR – Mostná DUO

NR – Štefánikova

NR – Šturova

NR – TESCO

NZ – Kasárenská DUO

NZ – KAUFLAND

NZ – Letomostie

NZ – Žerotínska

Okoč DUO

Pata

PB – Slovenských partizánov

PD – HYPERNOVA

PD – Korzo

PD – M.R.Štefánika

PD – Pribinovo nám.

PD – Športová DUO

PD – TESCO

PD – V.Clementisa

PD – Veľkonecpálska DUO

PE – KAUFLAND DUO

PE – Pod Šípkom DUO

PE – Škultétyho DUO

PK – Holubyho

PK – HYPERNOVA

PK – TESCO

PN – A.Hlinku

PN – KAUFLAND

PN – Teplická

PN – TESCO

PO – HYPERNOVA

PO – Jarkova

PO – Justičná

PO – KAUFLAND

PO – KAUFLAND, Levočská

PO – Prostejovská

PO – Švábska DUO

PO – TESCO Košická

PO – TESCO Nám. Legionárov

PO – Volgogradská DUO

Podbrezová DUO

Podolínec DUO

Polomka DUO

PP – Bajkalská DUO

PP – Dostojevského

PP – Hviezdoslavova

PP – KAUFLAND

PP – MAX

PP – TESCO

Pružina DUO

PT – Železničná DUO

PU – Moravská DUO

PU – Nám. Slobody DUO

PU – Štefánikova

RA – Nám. Slobody

Radošina

Radošovce DUO

Rajec

RK – HYPERNOVA

RK – Madačova

Rohožník DUO

ROVINKA DUO

RS – HYPERNOVA

RS – KAUFLAND

RS – Sídlisko Rimava

RS – TESCO

RV – KAUFLAND

RV – Kyjevská DUO

SA – KAUFLAND

SA – TESCO

SB – Nám. Slobody

SC – Kysucká DUO

SC – Mierove nám.

SC – Nám. 1.mája

SE – Hviezdoslavova

SE – Nám. Oslobodenia DUO

SE – TESCO

Sečovce DUO

Semerovo DUO

Sereď, D. Štúra

Sereď, Cukrovarská ul.

Sereď, M.R.Štefánika

SI – MAX

SI – Pod Hájkom DUO

SI – Pplk.Pľjušťa

SK – Sovietských hrdinov

SL – Nám. Sv. Mikuláša

Sládkovičovo DUO

Sliač DUO

Slovenské Nové Mesto DUO

SN – KAUFLAND

SN – Letná

SN – Mlynská

SN – Tesco

SN – Za Hornádom DUO

SO – Michalovská

Sološnica DUO

SP – Hlavná DUO

SP – Hlavná DUO

Spišské Vlachy DUO

Stará Turá DUO

Strážske DUO

Stupava

Sučany DUO

SV – Komenského DUO

SV – Strojárska

Svinná DUO

Šahy

Šajdíkove Humence DUO

Šamorín, OC Aréna

Šamorín, Dunajská

Šaštín Stráže DUO

Šiatorská Bukovinka DUO

Šoporňa DUO

Štúrovo, Széchényiho

Štúrovo, OC Quario

Šurany, Komenského

Šurany DUO, M.R.Štefánika

Tisovec DUO

TN – JUŽANKA

TN – KAUFLAND

TN – MAX

TN – Nám. Sv. Anny

TN – Rázusova

TN – Rozmarínová DUO

TN – TESCO

TN – Zlatovská

TO – 17. novembra

TO – Jesenského DUO

TO – KAUFLAND

TO – Palaríkova DUO

TO – Puškinova DUO

TO – Skultétyho

TO – Športovcov DUO

TO – Tribečská DUO

Tornaľa DUO

Továrniky DUO

Trenčianske Jastrabie DUO

Trenčianske Teplice

Trstená DUO

TT – ARKÁDIA

TT – Botanická

TT – Clementisa

TT – Goliana DUO

TT – J.Slottu DUO

TT – Kaufland

TT – Na Hlinách

TT – Orolská

TT – Paulínska

Tučianske Teplice DUO

Turany DUO

Turzovka DUO

TV – Komenského

TV – Štefánika DUO

TV – TESCO

Tvrdošín DUO

Tvrdošovce DUO

Urmince DUO

Valaská DUO

Varín DUO

Veľké Kapušany

Veľké Leváre DUO

Veľké Lovce DUO

Veľké Uherce DUO

Veľké Úľany DUO

Veľký Meder DUO

VK – Banícka DUO

VK – Školská

Vráble

Vrútky

VT – B.Nemcovej DUO

VT – KAUFLAND

VT – Slobody DUO

VT – Staničná

VT – TESCO

ZA – A.Bernoláka

ZA – Borová

ZA – Černovská DUO

ZA – Černovská DUO

ZA – Farská DUO

ZA – Hlinská DUO

ZA – Hviezdoslavova DUO

ZA – KAUFLAND

ZA – Ľ.Fullu DUO

ZA – Matice

ZA – MAX

ZA – MIRAGE

ZA – Poľná DUO

ZA – Polomská DUO

ZA – Sládkovičova DUO

ZA – Slnečné nám. DUO

ZA – Slovanská DUO

ZA – Štefánikovo nám. DUO

ZA – TESCO

ZA – TESCO 2

Zborov DUO

ZC – Nám. SNP DUO

ZH – J.Kráľa DUO

ZH – KAUFLAND

ZH – Nám. Matice Slovenskej

ZH – Nám. SNP DUO

ZH – Nám. SNP DUO

ZM – Hviezdoslavova

ZM – nám. A.Hlinku

ZV – A.Sládkoviča

ZV – Európa DUO

ZV – Hviezdoslavova DUO

ZV – HYPERNOVA DUO

ZV – KAUFLAND

ZV – MOLO

ZV – Nám. Mládeže

ZV – Obchodná

ZV – T.G.Masaryka DUO

ZV – TESCO

Želiezovce

P.S. A ako pentujete vy?


pošli na vybrali.sme.sk

Ďalšie články z tejto rubriky

Novinky e-mailom

* = required field

Facebook