O čom je portál hascak.net

  • 19.3.2015
  • Ignác Milan Krajniak
  • Čítanosť: 15531
Mordor Penta

Na slovenskom internete sa stalo úbohým zvykom krágľovať protivníka prostredníctvom anonymných blogov, portálov alebo profilov na facebooku. Myslím si, že k rytierskej cti patrí neútočiť na súpera odzadu. Preto som sa s priateľmi rozhodol urobiť portál Gorila s adresou www.hascak.net .

Na tejto stránke máte k dispozícii informácie o Pente, Jaroslavovi Haščákovi, Alojzovi Lorencovi ako aj o kauzách VÚB Kupón – Istrofin alebo VSŽ. Tieto informácie sú akýmsi monitoringom mediálnych výstupov o týchto kľúčových slovách. S dôrazom na VÚB Kupón – Istrofin a VSŽ.

Prostredníctvom vyhľadávania môžete nájsť mená alebo firmy, ktoré sú pre vás zaujímavé. Názor si potom môžete urobiť sami.

Z takýchto informácií som vychádzal aj pri písaní necenzurovanej verzie Penta story.

Bezprostredným impulzom pre zriadenie tohto portálu bola skutočnosť, že z internetu začali “miznúť” staršie príspevky o Pente a jej kauzách. Myslím si, že by ľudia na Slovensku a v Česku mali mať k dispozícii dostatok informácií, aby si o Jaroslavovi Haščákovi, Alojzovi Lorencovi a Pente mohli urobiť vlastný názor. Informácie budeme postupne dopĺňať.

Prajem vám zaujímavé čítanie na www.hascak.net .


pošli na vybrali.sme.sk

Ďalšie články z tejto rubriky

Novinky e-mailom

* = required field

Facebook