Slovensko je okupovaná krajina, Fico je predseda kolaboračnej vlády

 • 11.9.2013
 • Ignác Milan Krajniak
 • Čítanosť: 3461
Politika

Predseda kolaboračnej vlády okupovaného Slovenska Fico kedysi vyhlasoval, že Slovenská republika nie je právny štát. Dnes je to oveľa horšie a o dve slová kratšie: Slovenská republika nie je. Slovensko dnes nie je republikou, suverénnym štátom, v ktorom vládnu občania. Slovensko je okupovanou krajinou, v ktorej si okupanti dosadili vlastnú vládu, ktorá s okupantami kolaboruje.

V roku 1968 nás obsadili Rusi, dosadili si Husáka a ten nám do roku 1989 akože vládol. Ale aby vládol tak ako Rusi chceli, nechali tu svoju armádu, aby sa náhodou “nepomýlil”.

V roku 1989 sme Husáka zvrhli a v roku 1991 odišiel z vtedajšieho Česko-Slovenska posledný okupačný ruský vojak. Mysleli sme si, že sme už slobodní.

Predstavme si, že vtedy, v roku 1991, slovenský občan X s úľavou zaspal.

V septembri roku 2013 sa občan X zobudil a s prekvapením zistil:

 1. Pri rozhodovaní o SPP, najväčšom strategickom podniku Slovenska, nepripravoval materiál do vlády jej minister, ale finančná skupina, ktorá dostala od tejto vlády najlukratívnejšie časti SPP, a teraz od nej štát “kupuje” najzadĺženejšiu časť SPP.
 2. Rokovanie vlády prebieha tak, že finačná skupina na svojom počítači pripraví materiál a pošle ho na ministerstvo, aby ho minister dal vláde na formálne schválenie.
 3. Vláda materiál formálne schváli.
 4. Marcel Klimek, podpredseda hnutia NOVA na to príde, a následne to s predsedom hnutia NOVA Danielom Lipšicom zverejní na tlačovej konferencii.
 5. Finančná skupina prizná, že materiál pripravovala, a vyhlási, že je to predsa normálne, veď sa jej materiál týka, keďže najlukratívnejšie časti SPP už vďaka Ficovej vláde väčšinovo vlastní (ale dlhov by sa ešte rada zbavila – pozn. autora blogu).
 6. Obyvateľov Slovenska, ktorých sa to najviac týka, sa ani vláda ani finančné skupiny na nič nepýtali.

Prekvapený čerstvo zobudený občan X si z toho vyvodí niekoľko záverov:

 1. Ruských vojsk sme sa síce v roku 1991 zbavili, ale naša vláda opäť nerozhoduje sama, ale tak, ako jej niekto nadiktuje.
 2. Neokupujú nás už zahraničné vojská ale naši vlastní veľkopodnikatelia a finančné skupiny (občan X sa rýchlo naučil surfovať po internete a načítal si Gorilu a iné fajnovosti)
 3. Slovensko sa delí na tri skupiny obyvateľov: Okupantov, ktorí vládnu. To sú finančné skupiny a veľkopodnikatelia. Kolaboranti – to sú tí, ktorí sú dosadení okupantami a tvária sa, že akože vládnu. Kolaboranti majú z toho, že hrajú túto hru, samozrejme svoje výhody. Zvyšok Slovenska tvoria poddaní, ktorí sú na to, aby platili dane a okupanti za pomoci kolaborantov mohli ďalej drancovať krajinu.

Občan X sa chviľu zamyslel a povedal si:

 1. Tú revolúciu z Novembra 1989 bude treba dokonciť.
 2. Musíme vyhnať okupantov zo Slovenska a potrestať kolaborantov, ktorý s nimi kolaborujú.
 3. A keď to urobíme, nesmiem už znovu zaspať. Aby som nebol potom prekvapený.

A ja k tomu dododávam: Slovensko, do toho!


pošli na vybrali.sme.sk

Ďalšie články z tejto rubriky

Novinky e-mailom

* = required field

Facebook